XИПОЛЕНД не гарантира наличността на стоката към момента на приключване на поръчката! В случай на междувременно изчерпана наличност, ще се свържем с Вас!
SC63 LMDH първоначално е супер спортен автомобил с хибридно задвижване от италианския производител на спортни автомобили Lamborghini. Той е построен в сътрудничество с Ligier и е най-модерният състезателен автомобил, произвеждан някога от Lamborghini. Първото състезание, в което SC63 участва, е състезанието от 1812 км в Катар през 2024 г.
Характеристики: • С перфектно възпроизведени оригинални детайли по шасито и каросерията. • Движение напред, назад, завой наляво и надясно. • Система самостоятелно окачване. • С LED светлини отпред. • Мащаб 1:14. • Може да достигне скорост до 11 км/ч.
Таблицата за кредитиране е информативна. Ако желаете да закупите артикула на изплащане, моля да го добавите в количката, като при завършване на поръчката ще може да изберете желания от Вас период като начин на плащане.